Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Kurumsal

Kurumsal

Özbeksa Otom. İnş. Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. 40 Yıllık Tecrübe Ve 30 Yılı Aşan Üretim Ve Satışı Boyunca Sahip Olduğu Bilgi Ve Tecrübeyi, Siz Değerli Müşterileri İle Paylaşmanın Heyecanını Ve Gururunu Duyar. Kurulduğu Günden İtibaren Lastik Tamir Malzemeleri Ve Garaj Ekipmanları Üretimi Yapan Ve Satan, İithalat Ve İhracatını Gerçekleştiren Ve Konusunda Uzman Kadroya Sahip Olan Şirketimiz;

Sökme - Takma Makineleri, Öndüzen Makineleri, Balans Makineleri, Öndüzen Lifti, Nitrojen Makineleri, Lokmalar, El Aletleri, Kompresörler, Bijon Tabancaları, Kriko, Lastik Tamir Yamaları Ve Malzemeleri, Kauçuk Ve Türevi Ürünleri İç Lastiklerin, Üretimini Ve Satışını Yapmaktadır.

Kurulduğu İlk Andan İtibaren Kaliteye Verdiği Önem Ve Zoru Başarma Azmi Sayesinde Kısa Sürede Lastik Tamir Malzemeleri Ve Garaj Ekipmanları Sektöründe Tanınmış Ve Bu İlkelerinden Asla Vazgeçmemiştir.

Firmamızın Değişmez Prensipleri Daima Kalite, Hizmet, Zamanında Teslim Ve En Uygun Fiyat Olmuştur.

Üretimde Başarı Ve Sürekliliğin Teminatı Hizmette Dürüstlük Ve Kalitedir Prensibiyle Çalışan Özbeksa Otomotiv, Gösterdiğiniz Yakın İlgi Ve Desteğinizden Ötürü Teşekkür Ederek Sizlere Bu Gün Ve Gelecekte Hizmet Vermeye Devam Edecektir.

MİSYONUMUZ;

Sizlere En Kaliteli Ürünleri, Hizmette Üstünlük İle Sunuyoruz.

Misyonumuz; Lastik Tamir Malzemeleri Ve Garaj Ekipmanlarında, Kaliteli Ürünler İle İhtiyacınız Olan Herşeyi Sizlere Hizmette Üstünlük Anlayışı İle Sunmak, Satış Öncesi Ve Satış Sonrası En İyi Şekilde Hizmet Vermektir.

VİZYONUMUZ;

Türkiye Genelinde Bölgesel Alanda Hızlı, Kaliteli Ve Müşteri Odaklı Hizmet Sunuyoruz.

Sektördeki Liderlik Konumumuzdan Ayrılmamak, Daha İleriye Götürerek Fark Yaratmak Ve Bu Konuda İlklerin Öncüsü Olarak Müşterilerimizin Beklentilerini Her Zaman En Üstte Tutarak Kesintisiz Hizmet Etmektir.

Teşekkür Ederiz.